Wizyta u wróżki

Wizyta u wróżki

Promocja i Reklama

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wróżbami a konkretniej wizytą u wróżki. Kilka razy byłam świadkiem rozmowy koleżanek, które z takiej usługi korzystały i wzbudziło to u mnie pewnego rodzaju ciekawość.

Wizyta u wróżki

 

Każda z nich opowiedziała swoje wrażenia i dokładnie opisała jak taki seans wygląda. Wróżka najpierw opowiada Ci a raczej czyta z kart informacje dotyczące Twojej osoby, rodziny, relacji z bliskimi, przeszłości i ważnych wydarzeń jakie miały miejsce w Twoim życiu.

Ty w tym czasie milczysz i słuchasz sprawdzając jednocześnie na ile jej słowa pokrywają się z rzeczywistością. Zostają postawione karty tarota, z których wróżka odczytuje co może Cię spotkać w dalszym życiu. Są to głównie dobre rzeczy lub zmiany jakie mogą się pojawić ale także ostrzega na co masz uważać czy zwrócić większą uwagę. Oczywiście wszystko co Cię spotka zależy od Ciebie i Twoich wyborów.

To co zostanie wyczytane z kart może się wydarzyć chociaż nie musi bo może akurat pójdziesz w inną stronę, może Twój nastrój wpłynie na inną decyzję bądź też inne czynniki. Koleżanki, które odbyły taką wizytę zgodnie stwierdziły, że informacje odnośnie ich przeszłości wszystkie były takie jak wróżka powiedziała a część zdarzeń jakie przewidziała na przyszłość faktycznie im się przytrafiają. Milczysz a wróżka mówi więc nie można zarzucić, że kobieta wyciągnęła od nas wszystkie te informacje w jakiś podchwytliwy sposób.

Skąd wie? Trudno powiedzieć bo jest to wręcz niemożliwe ale jednocześnie intrygujące. Gdy seans się kończy możesz zadać pytania co do swojej przyszłości, pracy, miłości lub członków rodziny jak im się życie ułoży.

Pytania jednak muszą być konkretne. Wielu ludzi obawia się tego co mogą podczas takiej wizyty usłyszeć, dowiedzieć się, boją się złych informacji. Jednak prawda jest taka, że wróżka nie może powiedzieć złych rzeczy a jedynie może ostrzec, uczulić na coś bądź doradzić aby zwrócić na coś większą uwagę czy zastanowić się. To co się wydarzy zależy jedynie od nas samych, od naszego podejścia, nastroju czy emocji w danym momencie.

Sama mam wielką ochotę doświadczyć czegoś takiego aby sprawdzić co usłyszę, czy to co mi powie pokryje się z tym co przeżyłam i czego doświadczyłam. Najbardziej jednak jestem ciekawa co będzie widoczne w mojej przyszłości. Czy karty pokazałyby wreszcie szczęście i spokój? Może kiedyś się odważę pójść do wróżki jednak póki co szukam towarzysza, który tam ze mną pójdzie.

 

zobacz również postaw tarota

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments