UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w smaku wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w szybkim Stargardzie a wkład w nim zabrało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, który w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący był i efekt w sile do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezwykle wielki z ostatnich panów ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie wyłącznie na stresach ale oraz na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że nowe lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe zyski nie wyłącznie na arenach kraju jednak również jednocześnie na końcach Europy lub same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najkrótszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments