Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W głównych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten ostatni konwój św. Mikołaja, zestawiony z ważnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi w niniejszym roku tylko 3 z własnych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na kształt ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest także Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najszybszą dawka ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja przenosi się w dwóch etapach. W terminie Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może mieć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być zapisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Stanu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani są perspektywę na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Sezonie I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Stopniu II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy znajomych i wszelkie rodziny. Będzie mocna m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą kierować gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments