KIEROWCA WYPADŁ Z DROGI I DACHOWAŁ

Kierowca wypadł z drogi i dachował

Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z Kołobrzegu z powiatu

Wracamy do rzeczy poważnego wypadku, do jakiego osiągnęło w sobotę rano na ulicy wojewódzkiej nr 162, niedaleko skrętu w miejscowość Drzonowa. BMW znacznie przekraczające prędkość nagrał policyjny rejestrator umieszczony w radiowozie.

Kierowca wypadł z drogi i dachował

 

Warunki drogowe były proste. Jak słyszymy od policjantów, funkcjonariusz wybiera miejsce zatrzymania, które przede każdym pragnie istnieć solidne.

Pierwsze takie, istniałoby aktualnie w samej miejscowości Bogusławiec, gdzie kierowca został nagrany przekraczając dozwoloną prędkość. Dokładnie tworzył żyć ostatnie przystanek autobusowy. Jednak pracownicy z daleka zauważyli, że tenże był zastawiony, dlatego kierowca BMW odjechał. Kiedy pojazd, za którym biegli na śliskiej nawierzchni po raz drugi rozpędził się do niebezpiecznej prędkości nie mogli dłużej czekać. Dali znać sygnałami aby zwolnił. Przedstawiali go przekroczyć i sprawić do bezpiecznego miejsca zamknięcia na parkingu na końcu powiatu kołobrzeskiego, przy tzw. panderozie. Nie wiadomo czy kierowca nie usłyszał oraz nie zobaczył zaproszenia do usunięcia. Ze znaczną prędkością miał pokonywać zakręt, kiedy stracił panowanie nad pojazdem. Wtedy wypadł z opcji po naszej wewnętrznej stronie, wpadłem w drzewo i dachował.

W produktu wypadku poważnie poszkodowany został 24-letni kierowca BMW. Jechał od Kołobrzegu do Trzebiatowa. Warunki drogowe ostatniego dnia były niesprzyjające. Kierowcy pamiętajcie, aby widzieć na śliską nawierzchnię. Oblodzenie lub mokra jezdnia jest szczególnie niebezpieczna przy małych temperaturach, zwłaszcza rano a po zmroku. Noga z gazu!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments